Darbība

Dzelzceļa pārvadājumi

Baltijas Tranzīta Serviss (BTS), AS Riga Port Grupa uzņēmums,

ir privāts dzelzceļa tranzītkravu pārvadātājs Latvijas Republikas teritorijā, kas ir sertificēts pārvadāt naftas produktus, minerālmēslus, ogles, graudus, konteinerus, ķīmiskās un citas kravas no/uz Latvijas robežas ar Krieviju, Baltkrieviju, Igauniju, Lietuvu, uz/no Ventspils, Rīgas un Liepājas pieostas stacijām, kā arī sauszemes tranzītā caur Latvijas sauszemes dzelzceļa robežpārejām.

BTS ir savs 12 lokomotīvju parks, kas dod iespēju nodrošināt dzelzceļa kravu pārvadājumu apjomu 6 milj. tonnu gadā, un dzelzceļa speciālisti pārstāvniecībās Rīgā, Ventspilī, Daugavpilī, Rēzeknē un Jelgavā.

BTS sniedz vagonu padošanas/novākšanas un manevru darbu pakalpojumus, kā arī dzelzceļa kravu ekspeditora pakalpojumus Latvijas Republikas teritorijā.

BTS ir atļauja atzītā saņēmēja un nosūtītāja statusa izmantošanai, kā arī atzītā komersanta sertifikāts (Authorised Economic Operator Certificate), kas ļauj piedāvāt klientiem tranzītkravu principāla (atbildīgās personas par muitas procedūru – tranzīts pienākumu izpildīšanu, kopsavilkuma deklarācijas iesniegšanu) pakalpojumus, izmantojot muitas vienkāršojumus.

Baltijas Tranzīta Serviss – kontaktinformācija