Aktualitātes

Latvija-Kazahstāna: jaunas sadarbības perspektīvas

Holdinga Riga Port valdes priekšsēdētājs Miķelis Lapše no 10. līdz 14.septembrim, kā viens  no vadošajiem Latvijas ostu terminālu un privātā dzelzceļa operatora uzņēmumu pārstāvjiem, piedalījās Baltijas-Kazahstānas ekonomiskās sadarbības asociācijas organizētajā biznesa forumā "Latvija-Kazahstāna: jaunas sadarbības perspektīvas".

Biznesa vizītes galvenais mērķis - veidot jaunus biznesa kontaktus, paplašināt klientu loku un veidot ciešāku sadarbību ar esošajiem klientiem. Vizītes laikā notika tikšanās ar Kazahstānas Republikas Parlamenta deputātiem, Kalnrūpniecības un metalurģijas uzņēmumu asociācijas, Kazahstānas investīciju aģentūras Kazakh Invest, Astanas straptautiskā finanšu centra, transporta nozares apvienības Kazlogistics vadību un dažādu uzņēmumu vadību, kas pauda gatavību paplašināt sadarbību starp Latvijas un Kazahstānas uzņēmumiem.

Papildus informācija par tikšanos ar Kazahstānas Republikas Kalnrūpniecības un metalurģijas uzņēmumu asociācijas vadību: https://www.gov.kz/memleket/entities/mfa-riga/press/news/details/619946?lang=lv